Przewozy osobowe busem to nieustannie rozwijająca się branża. Na rynku dostępnych jest wiele zleceń. Duże firmy poszukują przewoźników do transportu pracowników z miejscowości w okolicy zakładu. Wiele osób nadal wyjeżdża za granicę, więc można też pójść w kierunku przewozów międzynarodowych. Otwarcie komunikacji międzymiastowej również znajdzie klientów.

Możliwości jest wiele, w każdym przypadku należy świadczyć usługi najwyższej, jakości. Wnętrze busa powinno być zadbane, pasażerowie muszą czuć się komfortowo. Kierowca oczywiście sprząta aut, lecz od czasu do czasu czyszczenie
powinno być bardziej szczegółowe.

Bus przyjazny dla pasażerów

kompleksowe czyszczenie samochodówKompleksowe czyszczenie busa oferowane przez profesjonalną myjnię obejmuje wiele czynności. Pierwszą z nich może być odkurzanie z wykorzystaniem odkurzacza przemysłowego. Ma on dużą moc ssącą, przystosowany jest do pracy na sucho i mokro. Z łatwością usunie nawet najtwardsze zabrudzenia z trudnodostępnych miejsc. Odsysa też wodę z wypranej wykładziny podłogowej.

Doskonale utrzymane wnętrze busa zapewni czyszczenie wszystkich elementów plastikowych, drewnianych. Mysie z wykorzystaniem techniki parowej pozwoli na usunięcie wszelkich plam. To samo tyczy się tapicerki, zostanie gruntownie odświeżona. Wymienione elementy zostaną pokryte warstwą impregnującą.

Czyste szyby są niezwykle ważne. Przejrzysta szyba przednia daje dobrą widoczność i zwiększa bezpieczeństwo. Umyte pozostałe szyby wpływają na komfort pasażerów. Kompleksowe czyszczenie samochodu obejmuje również mycie szyb. Wykorzystywane są do tego najlepsze dostępne preparaty i ściereczki z micro fibry. Doskonale zbierają wodę i niepozostawianą smug.

Bezpieczna klimatyzacja

Kompleksowe sprzątanie samochodu to też odgrzybianie klimatyzacji. Jest to ważna czynność redukująca zagrożenie chorobami. W układzie klimatyzacji mogą gnieździć się niebezpieczne drobnoustroje i grzyby zagrażające zdrowiu kierowcy i pasażerów.

Odgrzybianie odbywa się w dwóch etapach. Najpierw do nawiewów wpuszczana jest gorąca para. Już ta czynność pozwala na wyeliminowanie większość drobnoustrojów. Na tym się jednak nie poprzestaje. Kolejnym etapem jest wykorzystanie preparatu do odgrzybiania. Jest to środek wysokiej, jakości, który całkowicie zabija grzyby i pleśń. Można też natrafić na metodę odgrzybiania z wykorzystaniem ozonu. Technika nieco inna, ale efekt jest ten sam.

Czystość najważniejsza

Nawet częste porządkowanie busa przez kierowcę nie uchroni przed zbieraniem się zabrudzeń. Gdy tak się stanie warto skorzystać z kompleksowego czyszczenia samochodu w profesjonalnej myjni. Odkurzanie wydajnym, przemysłowym sprzętem usunie nawet najtwardszy brud. Doczyszczone elementy plastikowe i inne wraz z tapicerką zapewnią komfort jazdy pasażerów. Tak jak umyte wszystkie szyby, razem z tą najważniejszą, czyli przednią. W usługach jest również odgrzybianie klimatyzacji sprawdzonymi metodami. Kierowca i pasażerowie nie będą narażenia na działanie szkodliwych drobnoustrojów.

Dzięki wysokim standardom sprzątanie firma przewozowa osiągnie sukces. Da się poznać, jako przedsiębiorstwo dbające o wygodę pasażerów.