Warto zmniejszyć przepuszczalność światła w szybach naszych samochodów — korzystając ze specjalnych folii. Przyciemnione szyby zwiększają komfort prowadzenia samochodu, ponieważ zmniejszają ilość wpadającego światła do kabiny.

Często folie zaopatrzone są w specjalny filtr, który zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem UV. Jeżeli zastanawiasz się nad przyciemnieniem szyb, warto byś zlecił to zadanie wyspecjalizowanej firmie. Samochód to bardzo ważny środek transportu.

Powinniśmy dbać o jego stan. Firmy transportowe zatrudniające profesjonalnych kierowców, zapewniają im najlepsze warunki pracy, bo wiedzą, że od tego zależy ich bezpieczeństwo. Dlatego warto zastanowić się nad bezpieczeństwem, jakie zapewniamy sobie sami prowadząc samochód. A przyciemnienie szyb, to jeden z pierwszych kroków by nasze bezpieczeństwo wzrosło.

Dobór folii do przyciemnienia szyb

Na rynku możemy odnaleźć wiele folii o różnych specyfikacjach i oznaczeniach. Jeżeli nie postawimy na opcję budżetową i postawimy na profesjonalny serwis — możemy mieć pewność, że specjaliści korzystają z najwyższej jakości produktów i zapewnią nam najwyższe bezpieczeństwo.

Oprócz bezpieczeństwa możemy zapewnić sobie też wyższy komfort użytkowania auta. Dlatego specjalista może doradzić nam specjalną folię, która dodatkowo ochroni nasz samochód przed nadmiernym nagrzewaniem się przez szyby.

Pamiętajmy też, że jeśli nawet chcielibyśmy samodzielnie okleić szyby folią, to folia, którą znajdziemy sami, będzie droższa dla nas, jako zwykłego klienta, niż dla serwisu, który zamawia takie hurtowo. Wybór serwisu, to wyższa jakość w niższej cenie.

Montaż folii przyciemniającej szyby w samochodzie

Oklejenie szyb folią przyciemniającą to pracochłonny, wymagający specjalistycznych narzędzi proces. Należy pamiętać, że oklejenie szyb w sposób profesjonalny, wymaga też odpowiednich warunków.

Specjalistyczna firma najpierw oczyści dokładnie szyby, bo nawet najmniejszy pyłek czy inne zanieczyszczenie może zniszczyć cały efekt, a następnie przytnie i zamocuje folie używając specjalnych opalarek i nożyków. Choć może wydawać się to proste, wymaga ogromnej precyzji.

przyciemnianie szyb

Bardzo często zdarza się, że osoby, które postanowiły samodzielnie założyć folię, mocując ją zrobiły pęcherze powietrza, które zepsuły całokształt. Trudne jest też przycięcie folii, tak by w żadnym miejscu nie rozdarła się lub nie postrzępiła.

Gwarancja

Mocując folię samodzielnie nie mamy żadnej gwarancji, że auto będzie wyglądać dobrze, a dobrana przez nas folia spełni prawne wymogi.

Korzystając z usług wyspecjalizowanego salonu możemy mieć pewność, że nasze auto wyjedzie na drogę sprawne i bezpieczne. Gdybyśmy jednak znaleźli na szybach przejaw ewentualnej niedokładności, możemy do serwisu się wrócić, a firma w trosce o najwyższą jakość usług z pewnością pomoże w tym, by auto stanowiło wizytówkę ich pracy.

Ekonomia

Zlecając montaż folii wyspecjalizowanej firmie nie tylko uzyskamy najwyższej jakości folię w najniższej cenie, ale też zaoszczędzimy nasz czas i pieniądze. Gdybyśmy mieli zdecydować się na samodzielny montaż folii, musielibyśmy zaopatrzyć się chociaż w podstawowe narzędzia, czyli opalarkę i nożyki.

Zlecając wykonanie zadania firmie, naszym zadaniem jest jedynie wybrać najlepszą folię z proponowanych i dostarczyć samochód. Resztą zajmie się serwis. Zaoszczędzimy w ten sposób cenny czas, środki, które wydalibyśmy na narzędzia oraz nasz nerwy, które z pewnością pojawiłyby się podczas nauki tej trudnej sztuki.

Przyciemnienie szyb folią warto zlecić specjalistycznej firmie, ponieważ zaoszczędzimy w ten sposób nasz czas, zdrowie. W dodatku profesjonaliści pomogą nam w doborze najlepszej folii i wykonają powierzone im zadanie perfekcyjnie. W ten sposób możemy być pewni gwarancji jakości wykonania zadania zleconego przez nas.