autamaxiWypożyczalnia aut Auta Maxi – wiele lat tradycji i obecnością na rynku potwierdza jakość oferowanych usług. Każdy klient, który oczekuje dobrego i niezawodnego auta „od ręki” może się zgłosić do tej firmy i ustalić od razu jakiego typu auto zostanie wypożyczone. AutaMaxi działa na obszarze Koszalina i okolic jednak nie ma problemu kiedy klient chce auto w innym regionie Polski. Zaangażowanie pracowników oraz szeroka flota gwarantuje odpowiedni poziom komfortu – zarówno jeśli chodzi o jazdę jak i sprawy związane z załatwianiem wynajmu.

deko

Deko to firma, która na częściach zamiennych do takich marek jak Volkswagen, Skoda czy Audi zna się jak mało kto. Współpraca z wiodącymi dostawcami a także wiele lat obecności na rynku sprawia, że obecnie firma jest liderem w dostarczaniu takich rozwiązań w miastach takich jak Łódź, Kraków czy Bydgoszcz. Deko to jakość jaką cenią sobie klienci już od wielu lat. Dzięki nieustannemu rozwojowi sieci dostawców i dystrybutorów udaje się pokryć zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości części zamienne do wyżej wymienionych marek.

Współpracuje z firmą MaWoGroup, która oferuje kompleksową obsługę firm transportowych, w tym realizację działań z zakresu usług prawnych, księgowości dedykowanej dla firm transportowych, rozwiązaniom IT oraz pomocy kierowcom za granicą. MaWo Group działa już od 2009 roku. Innowacyjną usługą firmy jest Numer alarmowy, który pozwala wszystkim kierowcom skontaktować się z tłumaczem w przypadku kontroli policyjnej w takich krajach jak Anglia, Niemcy, Francja, Włochy, Austria.

Dane firmy:

Plac Wolności 4 „Inkubator Przedsiębiorczości” bud. AB pok. 303 oraz 305, 59-220 Legnica

tel. +48 512 286 112

 

Kosmetyka samochodowa realizowana na najwyższym poziomie przez fachowców Lack Protect. Profesjonalne spa dla pojazdu dzięki zabiegom kosmetycznym z zakresu auto detailingu i smart repair. Firma działa na ternie Wrocławia i sukcesywnie poszerza sowoją ofertę o specjalistyczne usługi regeneracyjno-naprawcze elementów pojazdu. Lack Protect wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejsze techniki car detailing, co pozwala uzyskać najwyżej jakości efekty pracy. Wieloletnie doświadczenie pozwala fachowcom firmy poprawić wygląd pojazdu nawet o parę lat wstecz.

Dane firmy:

Lack Protect – Kosmetyka Samochodowa Wrocław

ul. Monte Cassino 16B, 51-681 Wrocław

+48 602 398 326 lub +48 603 634 012

 info@lackprotect.pl