Zdarzają się sytuacje, w których aktualnie posiadany samochód nie spełnia naszych obecnych oczekiwań. Bywa, że potrzebne jest auto mniejsze lub większe od posiadanego, bardziej dostosowane do przewozów towarów wielkogabarytowych lub po prostu wystąpiło zapotrzebowanie na pojazd bardziej ekonomiczny od już posiadanego. Z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów Ca-Rent, której szeroka oferta zapewni rozwiązanie każdej sytuacji.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie: oferta dla każdego

 Firma Ca-Rent w swoim szerokim wachlarzu oferuje najróżniejsze marki i modele samochodów, takie jak: Volkswagen, Fiat, Toyota, Opel czy Renault i oczywiście wiele innych. Dostępne typy to SUV, Hatchback, Kombi i inne. Klienci mają do wyboru wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy, wynajem busów, vanów lub samochodów na lotnisko. Skorzystać z usług mogą zarówno klienci firmowi jak i indywidualni. Mając na uwadze wygodę klientów, formalności są ograniczone do niezbędnego minimum, zapewnione jest ubezpieczenie, oraz całodobowe wsparcie. Ceny za wynajem zaczynają się już od 45 zł za jeden dzień, przy czym należy pamiętać, iż cena za wynajem za jeden dzień spada wraz ze wzrostem liczby dni, na które klient zechce wynająć samochód. Przykładowo, wynajem samochodu marki Volkswagen model UP! powyżej 61 dni to koszt w wysokości 45,90 zł za jeden dzień, podczas gdy wynajem jednodniowy tego samochodu wyniósłby 109,90 zł. Wybór miejsca wypożyczenia oraz zwrotu klienci mogą wybrać samodzielnie. lub zdecydować się na jedno z podanych w tabeli, takich jak Lotnisko im. Jana Pawła II, Dworzec Główny PKP lub Centrum. Firma zapewnia od siebie najwyższą dbałość o udostępniane samochody poprzez dokonywanie regularnych przeglądów oraz zmianę opon. Konkurencyjne ceny, intuicyjny i szybki system rezerwacyjny oraz wspomniane już ograniczenie formalności do niezbędnego minimum.

Ca-Rent24: przykładowe modele samochodów i cennik

 

  • Toyota Corolla Klasa C+, typ Sedan

Cena dobowa: 99 PLN

  • Renault Clio Grand Tour Klasa B+, typ Hatchback

Cena dobowa: 99 PLN

  • Seat Arona Klasa Miejski SUV

Cena dobowa: 104 PLN

  • Jeep Renegade Klasa Miejski SUV

Cena dobowa:104 PLN

  • Renault Grand Scenic 7 os. Klasa VAN, typ Minivan

Cena dobowa: 139 PLN

  • Citroen C4 Grand Picasso 7 os. Klasa VAN Automat, typ Minivan

Cena dobowa: 159 PLN

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie Ca-Rent ma w swojej ofercie liczne usługi dodatkowe, takie jak pozwolenie na wyjazd za granicę lub odstawienie samochodu w odległości do 35 km od siedziby biura.

samochód z wypożyczalnii

Warunki wynajmu samochodu

Najważniejsze warunki, jakie muszą być spełnione, to posiadanie przy sobie co najmniej dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość, w tym aktualne prawo jazdy, posiadane przynajmniej przez rok. W przypadku wypożyczania auta z klasy Premium, wymagane jest posiadania prawa jazdy przez minimum 3 lata. Wzrasta też wymagany wiek minimalny- 25 lat. W przypadku wypożyczania aut spoza klasy Premium, wiek minimalny spada do 20 lat. Wynajem liczony jest w oparciu o pełne doby, jego czas rozpoczyna się w momencie wynajmu. Rezerwacja odbywa się telefonicznie lub przez Internet, możliwe są płatności kartą oraz gotówką. Samochód musi być zwrócony do wypożyczalni w takim samym stanie, w jakim ją opuścił, w baku musi być taka sama ilość paliwa, auto musi być czyste. W przypadku, gdy najemca nie jest w stanie zwrócić najętego auta, wypożyczany jest mu samochód zastępczy, którego udostępnienie nie generuje kosztów dodatkowych. Jego wielkość odpowiada wielkości samochodu wypożyczonego wcześniej lub udostępniany jest pojazd odpowiednio większy.